This website requires JavaScript.

Aplikace pro český fotbalový klub.

Když nás kontaktoval fotbalový klub FC Viktoria Plzeň, byli jsme opravdu nadšení, protože jsme mohli spolupracovat na projektu, který spojuje dvě naše vášně. Vývoj aplikací a sport. Našim cílem bylo vytvořit nativní aplikaci pro fanoušky jednoho z nejslavnějších fotbalových klubů v Česku. Aplikace obsahuje různé funkce a technologické inovace, které jsme mohli zrealizovat díky úzké spolupráci se společností Cisco a jejich hardwarové podpoře.

Co jsme udělali?.

Především pro fanoušky klubu jsme navrhli a vyvinuli aplikaci v technologii React Native. Mysleli jsme ovšem také na návštěvníky stadionu, pro které jsou v aplikaci vyvinuli hned několik užitečných funkcí. Při práci na této aplikaci jsme se zaměřili především na jasné a přehledné uživatelské rozhraní, ve kterém uživatelé snadno a rychle naleznou potřebné informace.

FC Viktoria Mobile App

Buďte stále v kontaktu se svým oblíbeným týmem.

Do aplikace načítáme veškeré novinky a zprávy o fotbalovém klubu nebo stadionu. Navíc do aplikace FC Viktoria Plzeň načítáme veškeré příspěvky ze sociálních sítí. Díky tomu a vlastním notifikacím, které může správce libovolně přidávat nebo upravovat, už fanouškům neunikne žádná novinka. Tyto notifikace upozorňují nejen na novinky ze sociálních sítí, ale také na prodej lístků, různé události nebo nové články.

Navigace & WiFi zdarma.

Jak už jsme zmínili, různé připravované funkce této aplikace mohli být zrealizovány jen díky spolupráci se společností Cisco a jejich hradwerové podpoře. Příkladem je zajištění WiFi připojení pro všechny návštěvníky stadionu. Další skvělou funkci, která byla vyvinuta díky této úzké spolupráci je navigace. Díky této funkci návštěvníci rychle najdou nejrůznější body zájmu na stadionu a snadno se mohou nechat navigovat do jednotlivých sektorů, ke stánkům s občerstvením nebo na toalety.

Vše co potřebuješ v jedné aplikaci.

Uživatelé, kteří si tuto aplikaci stáhnou ji mohou využívat k navigaci po stadionu, zobrazení výsledků zápasů, profily hráčů nebo k zobrazení novinek a fotbalových zpráv. Prostřednictvím aplikace lze snadno zakoupit vstupenky, nebo je do aplikace nahrát pomocí QR kódu. Věděli jste, že je dokonce možné v aplikaci sledovat živé online zápasy?

AppStoreGoogle Play

Další projekty

Passengera
Logo Passengera

#UX/UI #Design #Coding #Programming

Ukázat případovou studii
Bassoe
Logo Bassoe

#UX/UI #Design #Coding #Programming

Ukázat případovou studii
My Perfi
Logo My Perfi

#UX/UI #Design #Coding #Programming

Ukázat případovou studii

Kontakt

Připraveni začít něco nového a úžasného? Prostě nás kontaktujte...

Poptávka
Headquarters.Lazarská 13/8
Budova C
120 00 Praha 2, Česká Republika
U.S. Office. Silicon Valley
179 Georgetown Court,
Mountain View CA 94043, U.S.A.
Scandinavian office. Norwegian Office
Valkyriegata 15A
0366 Oslo, Norway