This website requires JavaScript.

Digitalizace ropného průmyslu.

Bassoe

Nová výzva.

Bassoe Offshore se specializuje na poskytování poradenství a zprostředkování prodeje majitelům ropných plošin a ropných společností. Tato Norská společnost nás oslovila, abychom navrhli jejich firemní webovou prezentaci, ale především s nápadem vyvinout nový nástroj pro prognózu a analýzu dat ropného sektoru.

Co jsme udělali.

Společně s Bassoe Offshore jsme vyvinuli sofistikovanou platformu, která využívá AI technologie a je schopná analyzovat data trhu s ropnými plošinami nebo určovat hodnotu aktiv ropných společností.

Bassoe Analytics.

Vytvořili jsme platformu, která pracuje s rozsáhlou databází, kde mohou uživatelé, jako ropné společnosti, majitelé ropných zařízení nebo správci, aktualizovat informace v jednoduchém, uživatelsky přívětivém rozhraní, využívat další funkce, nebo spravovat reporty. Uživatelé Bassoe Analytics mohou přidávat data o trhu, filtrovat a třídit tyto data, zobrazovat nebo upravovat smluvené kontrakty nebo upravovat specifikace ropných zařízení.

Bassoe Web
Bassoe Web

Výsledek spolupráce.

Celkové řešení je podpořeno algoritmy, které spadají do kategorie umělé inteligence (AI) a bylo vyvinuto ve spolupráci týmem z WDF #Lab. Tyto algoritmy pomáhají ropným společnostem, majitelů lodí a ropných plošin, ale také bankám a investorům, předvídat hodnoty tohoto sektoru, ale také vývoj nabídky a poptávky. Jsme hrdí, že jsme měli možnost spolupracovat na tak zajímavém projektu.

Navštívit stránku

Další projekty

FC Victoria Plzeň
Logo FC Victoria Plzeň

#UX/UI #Design #Coding #Programming

Ukázat případovou studii
Passengera
Logo Passengera

#UX/UI #Design #Coding #Programming

Ukázat případovou studii
My Perfi
Logo My Perfi

#UX/UI #Design #Coding #Programming

Ukázat případovou studii

Kontakt

Připraveni začít něco nového a úžasného? Prostě nás kontaktujte...

Poptávka
Headquarters.Lazarská 13/8
Budova C
120 00 Praha 2, Česká Republika
U.S. Office. Silicon Valley
179 Georgetown Court,
Mountain View CA 94043, U.S.A.
Scandinavian office. Norwegian Office
Valkyriegata 15A
0366 Oslo, Norway